Osoušeč rukou Veltia nachází široké uplatnění v kancelářích, průmyslových a potravinářských závodech, restauracích, hotelech, letištích, klubech, supermarketech a mnoha dalších veřejných zařízeních, KDE JE ROZHODUJÍCÍ VYSOKÁ ÚROVEŇ HYGIENY, PROVOZNÍ NÁKLADY
A NÁVRATNOST INVESTIC.

1. Praktický
Použitím proudícího vzduchu pod vysokým tlakem mnoha malých trysek odstraňuje vodu z rukou a eliminuje potřebu utírat ruce ručníkem. Ruce jsou ruce osušené během 10-15 sekund bez jakéhokoliv pohybu.

2. Hygienický
Bezdotykové řešení osušovače zajišťuje nejvyšší hygienický standard. Neprodukuje odpad a spolu s podpurnými prostředky (vonný gel) zajišťuje higienické prostředí vyského standardu. Specielní antibakteriální povrch všech částí osoušeče které přichází do kontaktu s vodou zabraňuje ulpívání a množení se mnoha druhů bakterií. Dochází tak nejen k eliminaci zápachu z ovzduší, ale i desinfekci vzduchu v místnosti.

Vhodný je pro prostředí omezená speciálními požadavky, jako specielní čisté prostory v elektroprůmyslu, potravinářský a farmaceutický průmysl, apod. Splňuje podmínky pro vysoce kontrolovaná prostředí, kde nejsou povoleny bežné osoušeče rukou.

3. Eliminující zápach
Osoušeč rukou Veltia obsahuje selektivní filtrovací systém (spec. vonný gel), který eliminuje zápach v protředí a proudění prachových částic (omyvatelný filtr). Tento systém podléhá rozkladu, je netoxický a velmi snadno se udržuje. Gel je biologicky rozložitelný, netoxický a velmi snadno se vyměňuje. Jedna náplň je funkční po dobu 3 měsíců.

4. Ekologický
Nízká spotřeba elektrické energie.
 

5. Jednoduchá údržba
Voda z rukou je zachycována do zásobní nádržky v osušovači, takže podlaha zůstává suchá. Navíc nedochází k hromadění papírového odpadu a zvýšení prašnosti.

6. "Přátelský" k životnímu prostředí
Díky úplné eliminaci papírového odpadu, redukuje osušovač závislost na přírodních zdrojích a ve srovnání s běžnými osoušeči rukou šetří několikanásobně elektrickou energii.
Osoušeč rukou VELTIA - nové řešení a jeho VÝHODY

1. Rychlé a účinné osušení rukou z obou stran za 10-15 sekund.
Pokožka je nejen suchá ale i příjemně namasírovaná.

2. Vysoká efektivita
Nízká spotřeba elektrické energie. Čím více je osoušeč používán, tím vyšší je úspora. (Viz. cenové srovnání v sekci ke stžení.)

3. Eliminace zápachu zajišťuje svěží, desinfikované a bezprašné prostředí.
Bez odpadu, výměny a doplňování, ručníků.

4. Snadná údržba
Bez odpadu, výměny a doplňování ručníků.

5. Mimořádný design
Bezkontaktní sušení 100% čistým vzduchem.
6. Šetrnost k životnímu prostředí
Osoušeč rukou redukuje využití přírodních zdrojů a ve srovnání s dalšími elektrickými osoušeči rukou šetří spotřebu elektřiny.