Osušení velmi rychle proudícím vzduchem - bez pohybu rukou - bez ohřevu vzduchu - čas sušení je 10 - 15 sekund

Osoušeč Veltia pracuje se světově rozšířeným a patentovaným systémem, díky kterému je tento osoušeč ve světě vyjímečný a jedinečný.

Odstraní veškerou vodu z vašich rukou pomocí proudění vzduchu rychlosti až 200 km/hod a dokáže tak osušit ruce v 10-15 sekundách bez nutnosti ohřívat proudící vzduch. Rychlost proudu vzduchu je konstantní ve všech tryskách.

Osušuje ruce rychleji než běžné horkovzdušné osoušeče a nezanechává nečistoty na pokožce, protože voda je z rukou proudem vzduchu odstraněna i se zbytkovými nečistotami a je zachycena do zásobníku uvnitř osoušeče.

Na rozdíl od použití papírových nebo látkových ručníků, jde u tohoto osoušeče o bezkontaktní sušení rukou, které je hygienické a bez odpadu. V případě poruchy Vám po dohodě zapůjčíme náhradní osoušeč.

Protizápachový gel dovoluje osoušeči Veltia eliminovat zápach pomocí selektivního filtru, který odstraňuje pachy v místnosti a zachovává svěží a příjemné prostředí. Antibakteriální tablety, které se vkládají do osoušeče, dezinfikují vnitřní prostor a procházející vzduch. Jedná se o exkluzivní novinku, kterou nabízí pouze osoušeč Veltia.


Pohodlné a snadné použití:

1. Vložte obě ruce vertikálně do osoušeče.

2. Sensory zachytí pohyb rukou a aktivují ventilátory, které proudem vzduchu rychle a efektivně osuší a namasírují vaše ruce.

3. Pokud ponecháte ruce v osoušeči, automaticky se vypne po 25 sekundách sušení.